Jeff “Cheezy” Morgan z prezentacją i warsztatami na A&A Days 2017!

Written by Published in News
morgan-post

Z radością informujemy, że nasze zaproszenie do wystąpienia podczas Agile & Automation Days 2017 przyjął Jeff “Cheezy” Morgan. Jeff nie tylko wystąpi z prezentacją “keynote”, ale też poprawadzi całodniowe warsztaty towarzyszące konferencji dotyczące Acceptance Test Driven Development.  Jego wystąpienie będzie natomiast swoistym zaproszeniem do idei ATDD. Jeff opowie o kolaboracji testera (QA) oraz developera przy rozwoju oprogramowania na przykładzie tworzenia oprogramowania poprzez testy akceptacyjne. Dowiecie się jak taka współpraca wygląda w praktyce i jak ciągła praca developera i testera nad tworzonym kodem, w rezultacie daje lepszy jakościowo produkt.

Jeff pomaga firmom poprawiać sposób tworzenia oprogramowania od pierwszych dni pojawienia się idei Agile. Jego nacisk na Continuous Delivery pomógł mu w stworzeniu polegających na współpracy w zespole technik, które pomagają zespołom dostarczać wysokiej jakości oprogramowanie każdego dnia. Kieruje się wartościami i zasadami Lean, motywowany dążeniem do doskonałości technicznej i szybkiego dostarczania wysokiej jakości produktu.

Jeff opracował liczne narzędzia typu open source, które pomagają zespołom w automatyzacji i zapewnianiu Continuous Delivery. Jego książka “Cucumber and Cheese – A testers workshop” pomogła wielu osobom w podróży do tworzenia wysoce zautomatyzowanych systemów.

Jeff koduje, jest trenerem i mentorem. Był jednym z współzałożycieli firmy LeanDog. W swojej nowej firmie Tango, pełni rolę CTO, rozwijając umiejętności ludzi. Choć jego przydomkiem jest “Cheezy” (“tandetny”), nie ma nic “cheezy” w jego ogromnej pasji do tego, czym się zajmuje.

Jeff zdradził nam, że już nie może doczekać się na spotkanie z Wami podczas Agile & Automation Days!

 

 

 

Asia