Wspomóż Dom Dziecka i wygraj wejściówkę na A&A Days

Written by Published in News
konkurs-aad-17-dom-dziecka

Wspólnie z JavaGirl.pl zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Dlaczego wyjątkowym? Bo niezależnie od jego rezultatu, zawsze wygrywasz – POMAGAJĄC!

Dodatkowo, jeden z uczestników konkursu zgarnie darmowy wstęp na Agile & Automation Days 2017!

Celem akcji jest wsparcie dla Domu Dziecka w Pęcherach oraz propagowanie działań charytatywnych.

Co należy zrobić?

  1. Dokonać wpłaty dowolnej kwoty na rachunek Fundacji Jednym Śladem Ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2/11, 01-501 Warszawa 31 2490 0005 0000 4500 4251 2204 z dopiskiem „Na cele edukacyjne dla Domu Dziecka w Pęcherach”.
  2. Odpowiedzieć krótko na pytanie „Czy możemy pomagać?”
  3. Potwierdzenie dokonania wpłaty wraz z odpowiedzią na pytanie przesłać mailem na javagirl@javagirl.pl do 25.09.2017 do 23:59.

Wejściówka na Agile & Automation Days trafi w ręce autora najbardziej inspirującej odpowiedzi (oceny będą anonimowe i nie będzie brana pod uwagę wysokość wpłaty). Zwycięzca zostanie ogłoszony 27 września.

Wszystkie środki zebrane podczas akcji zostaną przekazane bezpośrednio do Domu Dziecka w Pęcherach* i przeznaczone na cele edukacyjne dla jego wychowanków.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj:

*Wśród wychowanków tej konkretnej placówki jest sporo dzieciaków zainteresowanych testowaniem oprogramowania i programowaniem. Odbyły się tam już pierwsze warsztaty z testowania, które prowadziła Emilia z javagirl.pl, wychowankowie mieli okazję odwiedzić biuro CD PROJEKT RED i zobaczyć jak wiele różnych ciekawych zawodowych perspektyw może na nich czekać w przyszłości, a już wkrótce będą się uczyć podstaw programowania.

Wspólnie przeciwstawmy się problemowi gorszego dostępu do edukacji i nowych technologii w Domach Dziecka, i udowodnijmy, że do wielkich osiągnięć dociera się także przez wąskie ścieżki.

Asia