Poznaj szefów programowych A&A Days 2017 – Bartosz Szulc

Written by Published in Aktualności
bs-baner

Poznajcie drugiego szefa programowego Agile & Automation Days 2017 Bartosza Szulca czyli Automation.

Bartosz o sobie: Mentalnie tester. Sprawia mi niezwykła frajdę szukanie nietypowych przypadków i zadawanie nietypowych zadań, czy analiza złożonych problemów. Profesjonalnie nadal zielony. Przy wytwarzaniu oprogramowania pracuje ponad 6 lat. Zawsze mocno związany z testowaniem i jakością, chociaż często zmieniałem czapki, dzieląc czas pomiędzy eksplorację, a byciem liderem zespołu czy architektem.
Moją codzienną pracę mogę porównać jedynie do dziecka buszującego po sklepie ze słodyczami… ooo nowy commit, ooo nowy test automatyczny… ooo przyszły dane z produkcji… ooo nowy problem na produkcji… ooo nasz proces nie wydala.
Z jednej strony taki sposób pracy brzmi bardzo interesująco, z drugiej strony, ze względu na wachlarz zainteresowań, wątpię bym kiedykolwiek mógł siebie określić ekspertem w czymkolwiek. Co nie przeszkadza mi w dzieleniu się moją wiedza i przede wszystkim doświadczeniami podczas konferencji i meetup’ów. Sprawia mi to niezwykłą frajdę!

Prezentacja Bartosza „Świeże spojrzenie na pokrycie testowe kodu” była hitem zeszłorocznej konferencji i warto ją sobie przypomnieć:

Bartosz i Michał czekają na Wasze zgłoszenia prelekcji oraz mini-warsztatów do 15 maja: http://aadays.pl/call-for-papers-agile-automation-days-2017/.

Asia