Poznajcie Alexandrę Schladebeck – pierwszego prelegenta A&A Days 2017

Written by Published in News
Schladebeck-post

Z przyjemnością przedstawiamy pierwszą z trzech osób, które zaprosiliśmy do wystąpienia ‘keynote’ podczas Agile & Automation Days 2017.

Alexandra Schladebeck, bo o niej mowa, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem występując na konferencjach na całym świecie (m.in. jest stałym gościem Agile Testing Days), dodatkowo angażuje się w układanie ich programów (m.in. Eurostar, European Test Conference, Eclipse Con Europe). Jak sama podkreśla, konferencje to dla niej miejsce wymiany wiedzy i uczenia się od siebie nawzajem.

Przede wszystkim jednak Alex spędza czas z konsultantami, testerami, programistami i klientami pracując jako Head of Software Quality and Test Consulting w BREDEX GmbH.  Z testowaniem oprogramowania związana jest od ponad 10 lat, specjalizuje się i chętnie opowiada o swoich doświadczeniach w projektach agile, automatyzacji testów, projektowaniu testów automatycznych, użyteczności i komunikacji w zespole.

W Krakowie usłyszymy zupełnie nową, przygotowaną specjalnie na Agile & Automation Days prezentację, dodatkowo poprowadzi panel dyskusyjny.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Alex i tego czym się zajmuje, zapraszamy na jej stronę: http://www.schladebeck.de/, warto też śledzić ją na twitterze: https://twitter.com/alex_schl.

A już wkrótce poznacie kolejnych znakomitych prelegentów Agile & Automation Days 2017.

Asia